?

Log in

No account? Create an account

Попередня сторінка | Наступна сторінка

20 жовтня прокурора Черкаської області порушила кримінальну справу проти голови Черкаської міської виборчої комісії Миколи Кудрявцева. Його звинувачують у перевищення службових обов’язків та службового підроблення при укладанні договору з ДП «Черкаський державний центр науково-технічної та економічної інформації» по виготовленню виборчих бюлетенів без відповідного рішення Черкаської міської виборчої комісії. Справу відкрили у результаті перевірки з боку прокуратури.

Також не задоволена роботою голови місцевого ТВК в обласній виборчій комісії. Так керівник обласного ТВК повідомляє, що Микола Кудрявцев не повідомив вчасно про створення дільничних виборчих комісій.

Натомість, сам Кудрявцев стверджує, що дільничні виборчі комісії були сформовані вчасно, до 15 жовтня як цього і вимагає закон і зараз отримують списки виборців. За його словами, на заваді стоять технічні проблеми, адже більшість членів комісії – люди похилого віку, які не вміють працювати з комп’ютером. Саме це, за його словами, уповільнює процес оформлення списків.

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб характеризує цю ситуацію як грубе порушення виборчого законодавства і бажання зірвати вибори – повідомляють спостерігачі ОПОРИ.
Чи залишиться Кудрявцев на посаді голови міської виборчої комісії вирішуватиме ЦВК та прокуратура області.


За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА Черкаської області:

Микола Макуха
e-mail: makuha-m@opora.org.ua

Profile

OPORA avatar blue
ua_opora
Громадянська мережа "Опора" - Civic Network OPORA
Громадянська мережа ОПОРА - офіційний сайт

Latest Month

квітень 2013
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Tags

Розроблено LiveJournal.com
Designed by heiheneikko