doctor_juta (doctor_juta) wrote in ua_opora,
doctor_juta
doctor_juta
ua_opora

Вибори у Рівному можуть призначити на останню неділю червня

29 червня можуть відбутися вибори міського голови Рівного, про це йдеться в проекті постанови Верховної Ради України «Про призначення позачергових виборів Рівненського міського голови». Про це повідомили з Рівненського представництва Громадянської мережі “ОПОРА”.

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування 9 квітня 2008 року на своєму засіданні (протокол засідання № 18) розглянув питання щодо призначення позачергових виборів Рівненського міського голови (місто Рівне Рівненської області).
Проект Постанови про призначення позачергових виборів Рівненського міського голови (місто Рівне Рівненської області) було зареєстровано в Верховній Раді України 10 квітня 2008 року.

Виходячи з частини третьої статті 14, частин другої та шостої статті 15 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» у разі дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови позачергові вибори призначаються Верховною Радою України на неділю не пізніш як за 70 днів до дня виборів. А це означає, що за вищезгадану постанову депутати ВРУ повинні проголосувати до найближчої п'ятниці і до 20 квітня вона повинна бути оприлюднена.
Tags: ОПОРА, Рівне, місцеві вибори
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments