doctor_juta (doctor_juta) wrote in ua_opora,
doctor_juta
doctor_juta
ua_opora

Відбір громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання

Громадянська мережа ОПОРА оголошує відбір громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2010 р.

Відбір громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінюванняЗважаючи на інформаційні війни та спекулювання навколо теми реформування освіти, ми пропонуємо Вам можливість особисто проконтролювати процес перевірки знань учнів та оцінити професійність проведення зовнішнього незалежного оцінювання як визначальної складової для вступу до ВНЗ. Громадські спостерігачі будуть присутні у пунктах тестування (в коридорах та аудиторіях, де абітурієнти писатимуть тести), спілкуватимуться з відповідальними за пункт тестування та інструкторами, слідкуватимуть за дотриманням правил та процедур ЗНО учасниками та персоналом.

Для бажаючих стати громадським спостерігачем, просимо заповнити відповідну анкету та обрати предмети для спостереження (до 26 травня 2010 р.). ГМ ОПОРА забезпечує спостерігачів необхідною інформацією про проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також вичерпним інструктажем щодо прав та обов’язків спостерігачів. Кожен зареєстрований спостерігач отримає іменне посвідчення, видане Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти.

Запрошуємо до участі у громадському спостереженні представників батьківських комітетів, ЗМІ, громадських організацій та всіх свідомих громадян, яким виповнилося 18 років.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 254-61-63 та електронною адресою o.strelyuk@opora.org.ua.

Контактна особа – Ольга Стрелюк

Анкета для участі тут
Tags: ЗНО, Львів, анонс, моніторинг
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment