alesia_ok (alesia_ok) wrote in ua_opora,
alesia_ok
alesia_ok
ua_opora

Діючому меру Канева не дозволяють перемогти на виборах вчетверте

Канівська міська територіальна виборча комісія не зареєструвала діючого мера Василя Коломійця кандидатом навіть на підставі рішення суду.
Відмову у реєстрації кандидатом на посаду міського голови Василя Коломійця Канівська міська ТВК мотивує тим, що документи до комісії були подані ним не особисто, а через представника. Такі дії виборчої комісії діючий мер оскаржив у Черкаському окружному адміністративному суді.
На думку члена бюро Канівської міської організації політичної партії «Сильна Україна» Романа Кучеренка, таким чином виборча комісія, підконтрольна трьом парламентським партіям, усуває конкурентів.
Наразі є кілька реальних претендентів на крісло мера Канева. Серед них діючий міський голова Василь Коломієць, який вже тричі вигравав вибори, і кандидат від Партії регіонів Віктор Ніколенко.
У той самий час, за словами голови Канівської міської виборчої комісії Наталії Кожушко, на членів комісії чиниться тиск. Через це 11 з 18 членів комісії написали у ЦВК заяви з проханням звільнити їх у зв’язку з тим, що «постійно блокується робота комісії суб’єктами виборчого процесу, і це не дає можливості повноцінно працювати та виконувати покладені обов’язки».
Київський апеляційний суд виніс рішення про те, що міській ТВК рекомендовано розглянути питання про реєстрацію В. Коломійця. Комісія провела обговорення і шляхом таємного голосування вирішила, що В. Коломієць не боротиметься за посаду мера Канева.
За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА Черкаської області

Микола Макуха
makuha-m@opora.org.ua
Tags: Вибори, Місцеві вибори 2010: звіти з регіонів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments