alesia_ok (alesia_ok) wrote in ua_opora,
alesia_ok
alesia_ok
ua_opora

«Наша Україна» на Хмельниччині скаржиться на фальсифікації

Хмельницька обласна виборча комісія проголосувала за зняття з реєстрації кандидатів у депутати обласної ради від «Нашої України», мотивуючи своє рішення відсутністю інформації про проведення обласної конференції цієї партії. Голосування відбулося за ініціативи членів комісії від БЮТ.
Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА з посиланням на голову Хмельницької обласної організації «Нашої України» Андрія Сельського.
Водночас він пояснив, що 1 жовтня член політради Хмельницької обласної організації політичної партії «Наша Україна» Ірина Черкес особисто занесла повідомлення про проведення конференції партії до Хмельницької обласної виборчої комісії. Документи прийняла заступник голови ОВК Людмила Гулавська. Натомість згодом у комісії заявили, що такого повідомлення комісія не отримувала.
Відтак, Хмельницькі «нашоукраїнці» стверджують, що було сфальсифіковано записи у журналі реєстру повідомлень про проведення партійних конференцій і вилучено їхнє повідомлення.
«Наша Україна» у Хмельницькій області звернулася до суду з метою захисту своїх прав, однак рішення суду їх не задовольнило. Наразі партійці подали скаргу до Львівського апеляційного суду і вважають за необхідне провести незалежне розслідування цього факту прокуратурою.
Детальніша інформація у координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Хмельницькій області
Наталя Шмурікова
Тел.: 063 64 77 645
Tags: Вибори, Місцеві вибори 2010: звіти з регіонів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments