alesia_ok (alesia_ok) wrote in ua_opora,
alesia_ok
alesia_ok
ua_opora

У Житомирі кандидатів-однофамільників не допустили на вибори мера

Житомирський виборчком відмовив у реєстрації двом кандидатам на посаду міського голови, які мають однакові прізвища з уже зареєстрованими.
Один з претендентів, кому відмовили у реєстрації, – Наталія Шелудченко («Партія правозахисту»), однофамілиця чинного міського голови Віри Шелудченко (регіональна партія «Рідне місто»). Другому кандидату, Михайлу Развадовському («Нова Сила») теж не пощастило з прізвищем. Він виявився однофамільцем з уже занесеним до списку кандидатом Віктором Развадовським (Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія).
Спочатку в Житомирському виборчкому їм відмовили у внесенні до списку «у зв’язку з недостовірністю представлених документів». Але й після виправлень голова виборчкому Олена Дикунець відмовила кандидатам у реєстрації. Це викликало їхнє бурхливе незадоволення. Проте оскільки «двійники» подали заяву до виборчкому в останній день реєстрації, 6 жовтня, то часу на зв’язування обставин не вистачило.
Проте того ж дня кандидат у мери Наталія Шелудченко, однофамілиця чинного мера, подала заяву до Королівського районного відділу міліції. У скарзі йдеться про грубі порушення конституційного права обирати та бути обраним. Згідно ст. 157 Кримінального кодексу України, за таке «світить» обмеження волі строком від 3-х до 5-ти років.
Але, попри це, кандидатам-«двійникам» так і не вдалося потрапити до списків. Таким чином, за місце градоначальника у Житомирі 31 жовтня боротиметься 19 кандидатів.
За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Житомирській області

Миколаєнко Надія
diya_oksamytova@mail.ru
Tags: Вибори, Місцеві вибори 2010: звіти з регіонів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments