alesia_ok (alesia_ok) wrote in ua_opora,
alesia_ok
alesia_ok
ua_opora

Листоноші Харкова агітують за Кернеса

У Харкові комунальні та державні підприємства задіяні у передвиборчій агітації одного з кандидатів на крісло мера Харкова – Геннадія Кернеса.
За інформацією спостерігачів ОПОРИ, працівники поштових відділень Харкова займаються розповсюдженням агітаційної газети з символікою Партії регіонів «Любить Харьков – работать для людей». У газеті є агітаційні матеріали на підтримку представника Партії регіонів, діючого очільника міста та кандидата в мери Геннадія Кернеса.
Крім того, на комунальних об’єктах Харкова розміщують агітаційні матеріали представників Партії регіонів, що балотуються на різні виборні посади в місті. До прикладу, в аптеці № 200, що на вулиці Леніна, висять плакати з агітацією за Геннадія Кернеса. А поруч розміщено матеріали на підтримку кандидата до Харківської міської ради по мажоритарному округу Віктора Кітаніна. Останній – представник Харківської міської державної адміністрації.
Також встановлені передвиборчі стенди у відпочинкових зонах міста. А саме, в Саржиному Яру відпочивальникам знову нагадують про кандидатуру Генадія Кернеса.
Оскільки Генадій Кернес – представник влади, виконуючий обов’язки міського голови, використання державних і комунальних підприємств для агітації є ознакою застосування адміністративного ресурсу.
За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Харківській області
Вікторія Шевчук
viktoria_as@ukr.net
Tags: Вибори, Місцеві вибори 2010: звіти з регіонів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments