alesia_ok (alesia_ok) wrote in ua_opora,
alesia_ok
alesia_ok
ua_opora

На Чернігівщині від регіоналів тікають відомі люди

Партію регіонів у Чернігові на місцевих виборах залишив керівник її фракції в обласній раді – Петро Шаповал, відомий як її екс-очільник та колишній Посол України у Республіці Білорусь. Попри свої 62 роки, Петро Шаповал вирішив спробувати свої сили в одномандатному окрузі на виборах депутатів обласної ради і висунувся від маловідомої партії «Сила і честь» по Щорському району, в якому він у радянські часи працював першим секретарем райкому КПРС.
Інша відома у Чернігові особа, яка взяла участь у демарші, – Олег Білоусов. Екс-депутат міської ради від ПР, перший заступник міського голови напередодні виборів покинув свого шефа – діючого мера Олександра Соколова, який іде на вибори від «регіоналів». Олег Білоусов у свої 61 також вирішив перевірити власний рейтинг і буде брати участь у виборах депутатів Чернігівської міської ради від тієї ж партії – «Сила і честь».
Коментарі з цього приводу відсутні від обох сторін.
За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Чернігівській області

Євгеній Романенко
info@PFIRS.org
Tags: Вибори, Місцеві вибори 2010: звіти з регіонів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments