alesia_ok (alesia_ok) wrote in ua_opora,
alesia_ok
alesia_ok
ua_opora

У Ярмолинцях проводять «профілактичні бесіди» з державними службовцями та агітують у робочий час

У Ярмолинецькому районі Хмельницької області представники райдержадміністрації проводять бесіди з людьми, що займають керівні посади у державних установах смт. Ярмолинці та району (з директорами шкіл, садочків, бібліотек, головними лікарями тощо). Під час таких заходів їм недвозначно дають зрозуміти, що особисто вони та їхні працівники повинні проголосувати за кандидатів від Партії регіонів.
Про це повідомляють спостерігачі громадянської мережі ОПОРА.
Окрім цього, голова Ярмолинецької райдержадміністрації Іван Кирилюк під час своїх робочих візитів до сіл проводить непряму передвиборчу агітацію за Партію регіонів. Зокрема, при газифікації так званої Михайлівської зони. Під час урочистих запалень природного газу, посадовець не втратив нагоди використати момент для політичної агітації. Варто зазначити, що підведення газу до більшості населених пунктів планувалося ще на весну. Чим зумовлено перенесення робіт з підключенню газу, невідомо.
Спостерігачі дізналися, що начальник Ярмолинецького центру поштового зв’язку № 8 Марія Чмуневич (голова місцевої фракції Партії регіонів) у наказовому порядку примушує своїх підлеглих агітувати на робочому місці за вищезгадану політичну силу.
Працівники поштамту скаржаться, що їх поставили перед вибором: «Або голосуєш за Партію регіонів, або можеш писати заяву на звільнення».
Детальніша інформація у координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Хмельницькій області

Наталя Шмурікова
greatnews@rambler.ru
Tags: Вибори, Місцеві вибори 2010: звіти з регіонів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments