alesia_ok (alesia_ok) wrote in ua_opora,
alesia_ok
alesia_ok
ua_opora

Українці стали більше любити демократію. Результати опитування

Частка тих, хто підтримує демократичний розвиток України збільшилася. Такі результати соціологічного опитування, яке було проведено в рамках кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва.

Більшість опитаних переконана, що саме демократія є найбільш бажаним типом державного устрою для України (47%), прихильність до авторитарного режиму виявили 19%, для 16% тип режиму у країні не має значення, а 18% певної відповіді дати не змогли.

ри чому, прибічників демократичних цінностей стало більше у порівняні з попередніми роками. На думку експертів ОПОРИ, це може бути пов’язано з тим, що люди почали цінувати ті демократичні свободи, які вони стали втрачати останнім часом.

Частка тих, хто готовий поступитися частиною свобод заради матеріальних благ або навпаки терпіти певні труднощі заради свободи – приблизно однакова (по 30%). Для ще однієї третини питання виявилося заважким – вони вагалися з відповіддю.

Опитування проводилося з 3-го по 15-те жовтня 2010 року. Усього було опитано 2011 респондентів за вибіркою, що репрезентує доросле населення України, похибка вибірки не перевищує 2.1%.

Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт: www.opora.org.ua
Для отримання інтерв'ю чи коментарів, будь ласка, звертайтеся:

Ольга Айвазовська
· Голова Правління ГМ ОПОРА - м. тел. : 063-617-97-50; E-mail: a.olja@opora.org.ua

Дмитро Гнап
· Прес-секретар ГМ ОПОРА, м. тел.: 067-629-51-34; E-mail: info.opora@gmail.com
Tags: Місцеві вибори 2010
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments