alesia_ok (alesia_ok) wrote in ua_opora,
alesia_ok
alesia_ok
ua_opora

Голову Черкаської міської виборчої комісії звинувачують у підробці документів

20 жовтня прокурора Черкаської області порушила кримінальну справу проти голови Черкаської міської виборчої комісії Миколи Кудрявцева. Його звинувачують у перевищення службових обов’язків та службового підроблення при укладанні договору з ДП «Черкаський державний центр науково-технічної та економічної інформації» по виготовленню виборчих бюлетенів без відповідного рішення Черкаської міської виборчої комісії. Справу відкрили у результаті перевірки з боку прокуратури.

Також не задоволена роботою голови місцевого ТВК в обласній виборчій комісії. Так керівник обласного ТВК повідомляє, що Микола Кудрявцев не повідомив вчасно про створення дільничних виборчих комісій.

Натомість, сам Кудрявцев стверджує, що дільничні виборчі комісії були сформовані вчасно, до 15 жовтня як цього і вимагає закон і зараз отримують списки виборців. За його словами, на заваді стоять технічні проблеми, адже більшість членів комісії – люди похилого віку, які не вміють працювати з комп’ютером. Саме це, за його словами, уповільнює процес оформлення списків.

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб характеризує цю ситуацію як грубе порушення виборчого законодавства і бажання зірвати вибори – повідомляють спостерігачі ОПОРИ.
Чи залишиться Кудрявцев на посаді голови міської виборчої комісії вирішуватиме ЦВК та прокуратура області.


За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА Черкаської області:

Микола Макуха
e-mail: makuha-m@opora.org.ua
Tags: Вибори, Місцеві вибори 2010
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments